Ізраїльський воротар забив кумедний гол у матчі з "Динамо" (відео)

Погода допомогла динамівцям розгромити чемпіона Ізраїлю / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Ізраїльський воротар Асаф Мендес забив курйозний автогол у товариській грі з "Динамо".

Воротар "Маккабі" (Хайфа) Асаф Мендес забив курйозний автогол у товариському матчі з київським "Динамо".

На 32-й хвилині Мендес вибивав м'яч у поле. Проте сильний вітер змінив траєкторію польоту м'яча, і той наче бумеранг влетів у його ворота.

Крім того, вітер допоміг динамвцям забити ще два м'ячі. На 36-й хвилині вітер зрізав у сітку м'яч після удару Бетао, а на 48-й хвилині Аруна навішував з флангу і м'яч завдяки сильному пориву вітру влетів у ворота "Маккабі".

Ще два м'ячі динамівці забили без допомоги вітру. Фінальний рахунок матчу - 5:0.