Огляд матчів 31-го туру чемпіонату Росії (відео)

952

"Спартак" виграв дербі у "Локомотива" / Фото: championat.com

"Зеніт" зіграв унічию з "Анжи", ЦСКА поступився "Рубіну", "Динамо" обіграло "Кубань", а "Спартак" переміг "Локомотив".

Вихідними в Росії розпочалося третє коло російської Прем'єр-ліги. За підсумками 30-ти турів команди розбито на дві групи по вісім команд - перша розігрує медалі чемпіонату та путівки у єврокубки, а у другій визначаться невдахи сезону.

Лідери зіграли невдало. "Зеніт" удома не зміг забити бодай гол у ворота "Анжи" - 0:0. Пітерці володіли перевагою, але невдало розпорядилися гольовими моментами.

А московський ЦСКА поступився удома "Рубіну" - 1:2. Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Відзначився Алан Касаєв. За двадцять хвилин Думбія реалізував пенальті за фол Ансальді проти Мамаєва.

На 51-й хвилині Калєшин штовхнув у спину Хонду і арбітр вдруге за матч поставив 11-метровий у ворота "Рубіна". Але цього разу Думбія відправив м'яч вище воріт. І за 10 хвилин господарі отримали другий гол у власні ворота. Рязанцев пробив здалеку і м'яч затріпотів у воротах. Грубо помилився голкіпер армійців Габулов.

Московське "Динамо" обіграло "Кубань" з рахунком 2:1. У середині першого тайму Сємшов і Кокорін забезпечили армійцям комфортну перевагу. У середині другого тайму Роман Бугаєв відіграв один м'яч.

Український форвард Андрій Воронін, який нещодавно відновився після травми, вийшов на поле на 75-й хвилині.

Нарешті "Спартак" у дербі переміг "Локомотив" - 2:0. Перемогу "червоно-білим" приніс нігерійський нападник Еммануель Еменіке, що забивав на 26-й та 44-й хвилинах після передач Дмитра Комбарова та Паршивлюка.

Положення команд після 31-го туру: 1. "Зеніт" - 62; 2. ЦСКА - 59; 3. "Динамо" - 58; 4. "Спартак" - 56; 5. "Локомотив" - 53; 6. "Рубін" - 52; 7. "Кубань" - 49; 8. "Анжи" - 49.

"Металіст" розгромив "Зорю" у Донецьку (відео)

"Динамо" розбило "Олександрію" у Києві (відео)