"Ліверпуль" не зумів подужати "Наполі" на "Енфілді"

Команда Юргена Клоппа змушена була відіграватися.

"Ліверпуль" в домашньому матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів зіграв унічию з "Наполі" - 1:1.

Гості вийшли вперед на 21-й хвилині. Дріс Мертенс відгукнувся на закидання з глибини поля і практично з нульового кута відправив м’яч у дальній кут.

Ліверпуль - Наполі

"Мерсисайдці" зуміли відігратися у другій половині зустрічі. Деян Ловрен на 65-й хвилині виграв позиційну боротьбу після подачі Джеймса Мілнера з кутового і відправив мяч у сітку воріт.

Врятувавши нічию, команда Юргена Клоппа з 10 очками продовжила лідирувати у групі Е. "Наполі" йде слідом, маючи на один бал менше.

У паралельному матчі цього квартету "РБ Зальцбург" легко розібрався з "Генком" (4:1). Таким чином, жодна команда з цієї групи ще не гарантувала собі вихід до плейоф.

В останньому турі "Ліверпуль" на виїзді зіграє з австрійцями, а команда Карло Анчелотті  вдома прийматиме "Генк". Обидва матчі відбудуться 10 грудня.