"Ліверпуль" зім'яв на своєму полі "Арсенал"

Команда Юргена Клоппа не залишила вдома шансів своєму супернику.

"Ліверпуль" у рамках 3-го туру чемпіонату Англії розгромив лондонський "Арсенал" із рахунком 4:0.

"Мерсисайдці" почали відправляти опонента у нокаут на 17-й хвилині, коли Фірміно головою вдало замкнув передачу від партнера на 17-й хвилині зустрічі.

Подвоїли власну перевагу футболісти господарів за 5 хвилин до кінця першого тайму - Мане, розібравшись с суперником, вдало пробив повз голкіпера гостей. Довести діло до розгрому "Ліверпуль" зміг на 57-й хвилині - автором третього голу став новачок команди - Мохамед Салах.

Остаточний рахунок у грі встановив форвард господарів Даніель Старрідж - гравець вдало скористався пасом у виконанні все того ж Салаха та з двох метрів переправив м'яча точно за призначенням.

4:0 - легка та впевнена перемога "Ліверпуля", яка виводить їх на 2 місце у турнірній таблиці АПЛ. Що стосується "Арсенала", то вони займають 16 позицію з 3 балами у власному доробку.