Мадридські сутички: "Атлетіко" вибив "Реал" із Кубка Короля (відео)

3705

Торрес оформив перший дубль після повернення в "Атлетіко" / Фото: Reuters

Битва на "Сантьяго Бернабеу" завершилася бойовою нічиєю 2:2.

Мадридський "Атлетіко" закрив для "Реала" дорогу у чвертьфінал Кубка Іспанії.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу, що відбувся 15 січня на "Сантьяго Бернабеу", команди розійшлися бойовою нічиєю 2:2. Перший же матч виграв "Атлетіко" (2:0).

Дубль оформив Фернандо Торрес, який повернувся до Мадрида. "Ель Ніньо" відзначився на 1-ій та 46-ій хвилині.

У "Королівського клубу" відігравалися Серхіо Рамос (20') і володар Золотого м'яча-2014 Кріштіану Роналду (54')

У чвертьфіналі "Атлетіко" чекає двоматчева битва із "Барселоною" - 21-го тв 28-го січня. "Барса" у першому матчі розбила "Ельче" 5:0. А в другому - 4:0.