Матч з "Волинню" може стати останнім у житті "Арсенала"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Матч з "Волинню" може стати останнім у житті "Арсенала"

Онищенко попереджає: це може бути остання гра "Арсеналу". / sport.segodnya.ua

Якщо Онищенко не отримає документи на клуб, це буде остання гра, яку він фінансує.

Суботній матч 9-го туру чемпіонату України проти луцької "Волині" може стати останнім для київського "Арсеналу".

За словами почесного президента "канонірів" Олександра Онищенка, гру з лучанами він ще фінансує, і вона стане останньою, якщо йому не передадуть необхідні документи на клуб.

Керівництво "Арсеналу" звернулося до ФФУ за допомогою в цій ситуації. Але перший віце-президент федерації Анатолій Попов сказав, що жодного листа не отримували.

"У нас мала відбутися з Онищенком зустріч. Була зустріч з Ващуком, і ФФУ пообіцяла, що докладе всіх зусиль, щоб вплинути на цей процес.

Але для цього нам потрібні всі документи, які є у Онищенка і сам Онищенко, щоб пояснив детально всю ситуацію. Поки Онищенко в офісі ФФУ не з'являвся", - пояснив Попов у коментарі "Сегодня/Спорт".

Сам же Олександр Романович бідкається, мовляв, що можна вирішувати, коли немає акцій.

"Без них я не маю права власності. Акції лежать в заставі у банку. Рабинович повинен виплатити борг у 340 мільйонів, але поки він цього не зробив", - додав Онищенко.

Нагадаємо, що 4 вересня було припинено фінансування "Арсеналу". Пізніше постало питання, чи зможуть "каноніри" прийняти вдома "Волинь". Однак, керівництво столичного клубу запевнило, що ця гра відбудеться.

Наступна публікація