Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кону "бронза": "Зоря" вимагає терміново переглянути дискваліфікацію Лєднєва

На кону "бронза": "Зоря" вимагає терміново переглянути дискваліфікацію Лєднєва

Клуб опублікував звернення до УАФ.

Луганська "Зоря" висловила невдоволення дискваліфікаціями півзахисників Ловро Цвека та Богдана Лєднєва.

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ відсторонив Цвека на три матчі за фол проти капітана "Динамо" Сергія Сидорчука, який отримав травму, а Лєднєва - на 1 гру "за умисне отримання жовтої картки з певною метою" в матчі проти "Колоса".

ФК "Зоря" обурений швидким і упередженим розглядом справ щодо гравців клубу. Однієї з яких взагалі не повинно було бути, наслідком чого стали необґрунтовані і несправедливі рішення
ФК "Зоря"
  • "Зоря" зазначила, що поки не отримала рішення у цих справах. Рішення було оголошено 18 червня.
  • Луганський колектив  повідомляє, що отримала інформацію від КДК про відкриття справ щодо Цвека і Лєднєва 16 червня о 19:06. 17 червня клуб відправив КДК позицію клубу і гравців.
ПО ЦВЕКУ

Клуб вказує, що Ловро після матчу в телефонному режимі перепросив у Сидорчуку за нанесену травму. 

Сильна злива вплинула на якість і стан газону, збільшивши травмонебезпечність поєдинку. Цвек вийшов на заміну на 78-й хвилині і,фактично, менше ніж за шість хвилин, не встиг відчути стан поля і пристосуватися до нього. Дії Цвека були здійснені під час спортивної боротьби і не носили умисний характер
ФК "Зоря"

Клуб зазначає, що обставини не звільняють гравця від відповідальності, але ступінь вини не відповідає триматчевій дискваліфікації.

Відео Зоря - Динамо - 1:2 - перегляд VAR: Цвек отримав червону картку за фол на Сидорчуку

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 26 тур. Зоря - Динамо - 1:2. Цвек отримав червону картку за фол на Сидорчуку.

Зоря - Динамо - 1:2 - перегляд VAR: Цвек отримав червону картку за фол на Сидорчуку
ПО ЛЄДНЄВУ

У заяві клубу йдеться про те, що підставою для відкриття провадження стало повідомлення в ЗМІ про начебто умисне отримання Лєднєвим жовтої картки, зокрема у програмі "Профутбол" від 7 червня.

Згідно з Дисциплінарними правилами УАФ, відкриття та розгляд дисциплінарних проваджень КДК УАФ за власною ініціативою за повідомленням ЗМІ можливе протягом п'яти днів з дня, коли КДК УАФ стало відомо про факти, що свідчать про можливе вчинення порушення. Таким чином провадження у справі Лєднєва відкрито після дев’яти днів від час повідомлення у ЗМІ, що є порушення Дисциплінарних правил УАФ, а отже розгляд справи і винесення рішення є неправомірними
ФК "Зоря"

"Зоря" вважає, що КДК УАФ має терміново провести засідання у справі Лєднєва - вже 19 червня, - на якому ухвалити "законне і обґрунтоване рішення".

Зазначимо, 21 червня на "Зорю" чекає бронзова битва з "Десною" у рамках 27-го туру Прем'єр-ліги. Згідно з рішення КДК, Богдан має пропустити цю гру.

УПЛ таблиця після 26 туру
УПЛ

ПОВНА ЗАЯВА ЗОРІ

зоря по цвеку і лєднєву_1
ФК Зоря
зоря по цвеку і лєднєву_2
ФК Зоря
зоря по цвеку і лєднєву_3
ФК Зоря

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції