Новий календар Євро-2020: розклад усіх матчів у 2021 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туреччина і Італія відкриють турнір 11 червня 2021 року.

Новий графік Євро-2020 був підтверджений УЄФА 17-червня 2020 року. Фінальний турнір Чемпіонату Європи було перенесено на літо 2021-го через пандемію коронавірусу.

Новий термін проведення змагань: 11 червня - 11 липня 2021 року.

ГРУПИ ЄВРО-2020

Група A (Рим / Баку): Туреччина, Італія (господар), Уельс, Швейцарія.

Група B (Копенгаген / Санкт-Петербург): Данія (господар), Фінляндія, Бельгія, Росія (господар).

Група C (Амстердам / Бухарест): Нідерланди (господар), Україна, Австрія, переможець плейоф D або A,

Група D (Лондон / Глазго): Англія (господар), Хорватія, переможець плейоф C, Чехія,

Група E (Більбао / Дублін): Іспанія (господар), Швеція, Польща, переможець плейоф B

Група F (Мюнхен / Будапешт): переможець плейоф A або D, Португалія (господар), Франція, Німеччина (господар)

  • Матчі плейоф відбудуться 8 жовтня і 12 литопада.

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ ЄВРО-2020

ГРУПОВИЙ ЕТАП
П'ятниця 11 червня

Група А/Рим
22:00 Туреччина - Італія 

Субота, 12 червня

Група А / Баку
16:00 Уельс - Швейцарія

Група B / Копенгаген
19:00 Данія - Фінляндії

Група B /Санкт-Петербург
22:00 Бельгія - Росії 

Неділя 13 червня

Група D / Лондон
16:00 Англія - Хорватія

Група C / Бухарест
19:00 Австрія - переможець плейоф D або A

Група C / Амстердам
22:00 Нідерланди - Україна

Понеділок, 14 червня

Група D / Глазго
16:00 переможець плейоф C - Чехія

Група E / Дублін
19:00 Польща - переможець плейоф B 

Група E / Більбао
22:00 Іспанія - Швеція

Вівторок, 15 червня

Група F / Будапешт
19:00 переможець плейоф A або D - Португалія

Група F / Мюнхен
22:00 Франція - Німеччина

Середа 16 червня

Група B / Санкт-Петербург
16:00 Фінляндія - Росія

Група A / Баку
19:00 Туреччина - Уельс

Група A / Рим
22:00  Італія - Швейцарія

Четвер 17 червня

Група C / Бухарест
16:00 Україна - переможець плейоф D або A

Група B / Копенгаген
19:00 Данія - Бельгія

Група C / Амстердам
22:00 Нідерланди - Австрія

П'ятниця 18 червня

Група E / Дублін
16:00 Швеція - переможець плейоф B

Група D / Глазго
19:00 Хорватія - Чехія

Група D / Лондон
22:00 Англія - переможець плейоф C

Субота 19 червня

Група F / Будапешт
16:00 переможець плейоф A або D - Франція

Група F / Мюнхен
19:00 Португалія - Німеччина

Група E / Більбао
22:00 Іспанія - Польща

Неділя, 20 червня

Група А / Рим
19:00 Італія - Уельс

Група А / Баку
19:00 Швейцарія - Туреччина 

Понеділок, 21 червня

Група C / Амстердам
19:00 переможець плейоф D або A - Нідерланди

Група C / Бухарест
19:00 Україна - Австрія

Група B / Копенгаген
22:00 Росія - Данія

Група B / Санкт-Петербург
22:00 Фінляндія - Бельгія

Вівторок, 22 червня

Група D / Лондон
22:00 Чехія - Англія

Група D / Глазго
22:00 Хорватія - переможець плейоф C

Середа, 23 червня

Група E / Більбао
19:00 переможець плейоф  B - Іспанія

Група E / Дублін
19:00 Швеція - Польща

Група F / Мюнхен
22:00 Німеччина - переможець плейоф A або D

Група F / Будапешт
22:00 Португалія - Франція 

  • Дві найкращих в кожній групі плюс чотири кращі команди, які посядуть треті місця, вийдуть у плейоф.
  • Дні відпочинку - 24 і 25 червня.
ПЛЕЙОФ
1/8 фіналу
Субота, 26 червня

1. 19:00 2А проти 2В (Амстердам)

2. 22:00 1А проти 2С (Лондон)

 

Неділя, 27 червня

3. 19:00 1C проти 3D / E / F (Будапешт)

4. 22:00 1B проти 3A / D / E / F (Більбао)

Понеділок, 28 червня

5. 19:00 2D проти 2E (Копенгаген)

6. 22:00 1F проти 3A / B / C (Бухарест)

Вівторок 29 червня

7. 19:00 1D проти 2F (Дублін)

8. 22:00 1E проти 3A / B / C / D (Глазго)

  • Дні відпочинку 30 червня та 1 липня
1/4 фіналу
П'ятниця, 2 липня

QF1. 18:00 переможець 6 проти переможця 5 (Санкт-Петербург)

QF2. 22:00 переможець 4 проти переможця 2 ( Мюнхен)

Субота, 3 липня

QF3. 19:00 переможець 3 проти переможця 1 (Баку)

QF4. 22:00 переможець 8 проти переможця 7 (Рим)

  • Дні відпочинку 4 і 5 липня
1/2 фіналу
Вівторок, 6 липня

SF1. 22:00 переможець QF2 проти переможця QF1 (Лондон)

Середа, 7 липня

SF2. 22:00 переможець QF4 проти переможця QF3 (Лондон)

  • Вихідні дні 8, 9, 10 липня
Фінал
Неділя 11 липня

22:00 переможець SF1 проти переможця SF2 (Лондон)

Залиште свій коментар

Вибір редакції