Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олімпійський вогонь Ігор-2020 доставили в Японію

26 березня в країні розпочнеться традиційна естафета олімпійського вогню.

Вогонь XXXII літніх Олімпійських ігор прибув у Японію..

20 березня о 9:30 ранку за місцевим часом літак доставив олімпійський вогонь з Афін у префектуру Міягі на острові Хонсю. Символ Олімпійських ігор зустріли триразовий олімпійський чемпіон з дзюдо Тадахіро Номура і триразова олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Саорі Йосіда.

26 березня в Японії розпочнеться традиційна естафета олімпійського вогню. Місцева влада закликає людей утриматися від масового вибудовування уздовж маршруту проходження естафети через загрозу поширення коронавірусу.

Вогонь запалили 12 березня в Греції, урочистий захід відбувся без глядачів через епідемію COVID-19. Церемонія передачі олімпійського вогню оргкомітету Ігор-2020 в Токіо відбулася 19 березня на стадіоні "Панатінаїкос" теж у закритому режимі.

Доля Олімпійських ігор-2020 в Токіо у зв’язку з поширенням коронавірусу буде вирішуватися на засіданні оргкомітету в травні 2020 року.

Олімпійські ігри-2020 повинні відбутися від 24 липня до 9 серпня. Поки що організатори не збираються переносити змагання, а також виключають варіант проведення Ігор без глядачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції