Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президента ПСЖ звинуватили в корупції на Чемпіонаті світу у Катарі

Мова йде про турнір з легкої атлетики, Аль-Хелаїфі нібито хотів купити ЧС у 2017 році.

Президент французького футбольного клубу ПСЖ Насер Аль-Хелаїфі звинувачується в корупції на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі.

Про це повідомляє Reuters з посиланнями на джерело. 

Як зазначає Le Parisien, Аль-Хелаїфі "хотів купити" Катару чемпіонат у 2017 році, однак турнір віддали Лондону. Проте Катар таки проведе ЧС у 2019 році - у вересні-жовтні.

Французькі слідчі раніше висунули звинувачення голові катарської медіагрупи BeIn Юсефу Аль-Обайдлі, який є членом ради директорів ПСЖ, та колишньому главі Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Ламіну Діаку в рамках антикорупційного розслідування. Аль-Обайдлі "підозрюється в участі в переговорах про хабарі".

Юсеф Аль-Обайдлі
Юсеф Аль-Обайдлі (beinmediagroup.com)

Слідчих зацікавили перекази великих сум у 2011 році від катарської компанії Oryx Qatar Sports Investments, головою якої є президент ПСЖ. Вона переказала компанії Pamodzi Sports Consulting суму в розмірі 3,5 мільйони доларів.

Pamodzi Sports Consulting належить Папі Массату Діаку, який є сином екс-президента IAAF Ламіна Діака. Останній був арештований владою Франції минулого року, а Папа Массат Діак перебуває в Сенегалі, влада якого не хоче віддавати його в руки французького слідства.

Сам президент ПСЖ говорить, що він не знав про жодні виплати і наполіг, що його брат, якому він повністю довіряє, займається цим сімейним бізнесом. Адвокати Аль-Хелаїфі вважають звинувачення безпідставними.

Раніше газета Le Parisien писала про те, що Аль-Хелаїфі може покинути ПСЖ. Причинами називалися погане ставлення французького суспільства та не дуже хороші результати команди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції