"Реал" за 17 хвилин розгромив "Леганес" у Чемпіонаті Іспанії

Та продовжили гонитву за "Барселоною".

Мадридський "Реал" у рамках 11-го туру Чемпіонату Іспанії розтрощив на своєму полі "Леганес" із рахунком 5:0.

Все в цій дуелі стало зрозуміло після стартових 24 хвилин, коли підопічні Зінедіна Зідана тричі відзначилися у сітці воріт суперника.

Розпочав розгром Родріго, який на сьомій хвилині з близької відстані розстріляв голкіпера гостей після передачі у виконанні Каріма Бензема.

Не встигли гравці "Леганеса" отямитися, як Королівський клуб за хвилину подвоїв перевагу - Тоні Кроос, зігравши на випередженні, з лінії воротарського замкнув пас зліва від усе того ж Бензема.

На 24 хвилині довів справу до непристойного капітан мадридців Серхіо Рамос, який реалізував пенальті. Зазначимо, що вирок "з позначки" заробив Еден Азар.

Реал - Леганес
Рамос

На 69 хвилині "Реал" продовжив побиття опонента. Бензема ідеально розвів ігрове знаряддя та воротаря по різних кутах, зробивши рахунок на табло вже 4:0.

Крапку в цій дуелі поставив Лука Йовіч. Сербський форвард мадридців на першій компенсованій до основного часу хвилині головою замкнув навіс з флангу від Дані Карвахаля та завершив, таким чином, знущання над "Леганесом". Зазначимо, що для самого Йовіча цей гол став першим у футболці "Реала" з моменту його перехода, який відбувся в червні.

• Після цієї перемоги "Реал" набрав 21 бал та повернув собі другу сходинку в турнірній таблиці Примери. Що стосується "Леганеса", то вони залишилися з п'ятьма очками на останній, 20-й, позиції.
  • Раніше на правах оренди за "Леганес" виступав український воротар Андрій Лунін.

Раніше повідомлялося, що "вершкові" не будуть купувати гравців узимку.