Американка вдруге в кар'єрі стала чемпіонкою Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Серена Вільямс - Марія Шарапова Roland Garros 2013_8
Фото EPA/UPG
Серена Вільямс - чемпіонка Roland Garros 2013
Перша ракетка світу американка Серена Вільямс - переможниця Roland Garros 2013.

У фінальному матчі 31-річна тенісистка здолала минулорічну чемпіонку росіянку Марію Шарапову - 6:4, 6:4.

У першому сеті суперниці по черзі зрівняли рахунок, але досвідчена Вільямс у дев'ятому геймі зробила брейк, а потім впевнено подала на сет - 6:4.

На початку другої партії за рахунку 1:1 Вільямс зробила брейк, після чого тенісистки впевнено брали свої подачі до рахунку 6:4. Матч тривав 1 годину 47 хвилин.

Вільямс зробила чотири брейка, подала десять ейсів і зіграла без жодної подвійної помилки. На рахунку Шарапової два брейка, два ейси і чотири помилки на подачі.

Для Серени ця перемога в Парижі стала другою в кар'єрі. Раніше вона ставала чемпіонкою Roland Garros у 2002 році, коли виграла двобій у своєї сестри Вінус.

Додамо, що чоловічий фінал відбудеться у неділю, 9 червня. В ньому зійдуться два представника Іспанії Рафаель Надаль та Давид Феррер.