"Севілья" несподівано розібралася з "Барселоною" в Кубку Іспанії

Каталонці грали без своїх лідерів.

"Севілья" у рамках першого поєдинку 1/4 фіналу Кубка Іспанії впевнено здолала у рідних стінах "Барселону" з рахунком 2:0.

Обидва голи "нервіонці" провели в другій половині протистояння. На 58 хвилині Пабло Сарабія з лінії воротарської ідеально замкнув навіс з правого флангу від Квінсі Промеса.

На 76 хвилині остаточну крапку в поєдинку поставив Віссам Бен-Йеддер, який з близької відстані підставив ногу після невдалого удару від партнера по команді. Цікаво, що забитий гол форвард господарів присвятив зниклому футболісту "Кардіфф Сіті" Еміліано Салі. Віссам під час святкування підняв футболку з написом: "Заради мого брата".

Зазначимо, що "блаугранас" вийшли на цю гру далеко від оптимального складу. Тренерський штаб на чолі з Ернесто Вальверде вирішив залишити поза заявкою Ліонеля Мессі та Серхіо Бускетса, а нападник Луїс Суарес з'явився на полі лише на 63 хвилині.

Матч-відовідь між "Севільєю" та "Барселоною" відбудеться на "Камп Ноу" 30 січня о 22:30 за київським часом.