Сім голів та два дублі. "Інтер" у видовищному матчі переміг "Сассуоло"

Та продовжив гонитву за "Ювентусом".

Міланський "Інтер" у рамках 8-го туру Чемпіонату Італії здолав на виїзді "Сассуоло" з рахунком 4:3.

Підопічні Антоніо Конте відзначилися у воротах суперника вже на другій хвилині зустрічі, коли Лаутаро Мартінес завдав точного удару в дальній кут з меж штрафного.

На 16 хвилині господарі відновили паритет у грі - Доменіко Берарді з гострого кута пробив голкіпера міланців Саміра Хандановича.

За сім хвилин до кінця першої половини зустрічі "Інтер" знову вийшов вперед. Ромелу Лукаку, отримавши передачу від Стефана Де Врея, грамотно поставив корпус опоненту та з близької відстані пробив точно під воротарем.

На 45 хвилині "Інтер" закріпив перевагу завдяки реалізованому пенальті від усе того ж таки Лукаку.

У другому таймі, а точніше - на 71 хвилині, "Інтер" довів справу до розгрому. Мартінес вирішив не відставати від Лукаку та вдруге відзначитися у сітці воріт "Сассуоло". Цікаво, що свій дубль аргентинець також оформив "з позначки".

Команда Конте зарано відчула смак трьох очок та мало за це не поплатилася. Філіп Джурічіч на 74 хвилині точним ударом зробив рахунок на табло 2:4.

Справжню інтригу вніс Жеремі Бога, який влючив "режим Ліонеля Мессі". Він пройшов трьох суперників та з меж штрафного пробив у кут. Утім, на більше "Сассуоло" не вистачило та вони все ж зазнали поразки.

Здобувши важку перемогу над "Сассуоло", "Інтер" набрав 21 бал та продовжив гонитву за туринським "Ювентусом", який має на очко більше та очолює турнірну таблицю внутрішньої першості.

Що стосується "нероверді", то вони залишилися з шістьма пунктами на 15-й сходинці.

• 23 жовтня "Інтер" проведе поєдинок 3-го туру групової стадії Ліги чемпіонів проти дортмундської "Боруссії".

Раніше повідомлялося, що зірка міланців переніс операцію та вже не зіграє цього сезону.