Світоліна та Ястремська синхронно подолали перше коло US Open

Вони стали ще на крок ближче до очної битви.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна без проблем пробилася до 2-го кола US Open.

П'ята ракетка планети в рамках першого раунду не відчула жодних проблем проти місцевої тенісистки Вітні Осігве.

Зустріч, яка тривала годину та 16 хвилин, завершилася з рахунком 6:1, 7:5. За цей час Світоліна здійснила дві подачі "на виліт", виграла сім з 12 брейків та не припустилася жодної подвійної помилки.

До вашої уваги огляд матчу Еліни проти 17-річної Осігве.

• У другому колі Світоліна зустрінеться з досвідченою американкою Вінус Вільямс.

Також перший раунд турніру подолала й Даяна Ястремська, яка на цій стадії змагань впоралася з румункою Монікою Нікулеску.

Юна українка здобула перемогу в трьох сетах, а сам поєдинок тривав майже дві години - 6:4, 1:6, 6:2. В активі Ястремської чотири ейси, чотири з десяти виграних брейк-поїнтів та три подвійні помилки.

Таким чином, перемігши Нікулеску, Даяна вийшла до другого кола, де зіграє з Ребеккою Петерсон (Швеція).

• 27 серпня свою гру першого кола US Open проведе ще одна українка - Катерина Козлова.

Додамо, що в разі успішного проходження 1/32 фіналу турніру, Світоліна та Ястремська в третьому раунді зіграють між собою.