Тайсон розповів про конфлікти з Маркевичем у "Металісті"

Тайсон розповів про конфлікти з Маркевичем у "Металісті"

Тайсон вміє визнавати помилки / Фото: AFP

Тайсон злився на Мирона Маркевича за величезні фізичні навантаження.

Нападник харківського "Металіста" Тайсон зізнався, що у нього були протиріччя з головним тренером Мироном Маркевичем і він навіть збирався піти від харків'ян.

"На одному з перших тренувань партнер зіграв проти мене дуже грубо, і Маркевич, який стояв поруч, чомусь не свиснув, не зупинив гру, ну я і розлютився.

Настільки, що попросив свого агента Альціона Дорнеллеса приїхати в Україну, щоб... ну ви розумієте, для чого. Ситуація була така, що в її рішення втрутився президент нашого клубу.

Ми поговорили, я "охолов", зрозумівши, що Мирон Богданович не тільки професіонал: за віком він мені як батько, він у сто разів розумніший за мене. Я вмію визнавати свої помилки", - поділився Тайсон.

Крім того, він розповів, що спочатку йому було нелегко на тренуваннях, бо в Україні велике значення приділяють фізичному навантаженню.

"Мені взагалі непросто на тренуваннях. Спочатку я мало не падав на заняттях. Тобто, спочатку я злився на тренера за це, втім, згодом зрозумів, що так треба, так що зараз все ОК", - додав Тайсон.

Читайте також:

"Металіст" відмовився від участі в "Кубку Сонця-2012"

Топ-20 найбільш прогресуючих футболістів у 2011 році

"Динамо" з розмахом відзначить 85-річчя

Син Суркіса проти "Динамо"

Гравці "Волині" у шоці від звільнення Кварцяного

Повʼязані теми:

Наступна публікація