"Тоттенхем" перед Лігою чемпіонів здобув непросту перемогу над "Лестером"

Команда Почеттіно виграла вчетверте поспіль у чемпіонаті.

"Тоттенхем" у поєдинку 26-го туру чемпіонату Англії взяв три очки у битві з "Лестером" - 3:1.

"Шпори" вийшли уперед в середині першого тайму – Крістіан Еріксен подав до штрафного майданчика після розіграшу кутового, а Давісон Санчес випередив Магвайра і відправив м’яч у сітку.

На 60-й хвилині "лисиці" могли зрівняти рахунок, але Джеймі Варді, який з’явився у другому таймі на заміну, не зумів переграти Уго Льоріса з 11-метрової позначки.

Через три хвилини "шпори" покарали суперника за таке марнотратство. Голом відзначився Крістіан Еріксен.

"Тоттенхем"

На 76-й хвилині Варді реабілітувався за незабитий пенальті та подарував гостям надію на спасіння, але вже в компенсований до другого тайму час кореєць Сон вирвався на побачення з Каспером Шмейхелем і зняв усі питання щодо переможця зустрічі.

"Лестер"
Сон Хін Мін

Таким чином, "Тоттенхем" набрав 60 очок і продовжив гонитву за "Ліверпулем" і "Манчестер Сіті". Від перших команда Маурісіо Почеттіно відстає на 5 пунктів, а від других лише на 2.

"Лестер" з 32 балами залишився на 12-й сходинці в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що вже наступної середи, 13 лютого, "Тоттенхем" на домашньому стадіоні протистоятиме дортмундській "Боруссії" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Початок поєдинку о 22:00.