У Києві зірвано вибори Президента Прем'єр-ліги

Дата публікації
Перегляди
2139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві зірвано вибори Президента Прем'єр-ліги

Данілов і надалі керуватиме Прем'єр-лігою / Фото: sport.segodnya.ua

Для кворуму не вистачило представника одного клубу.

Вибори президента української футбольної Прем'єр-ліги (УПЛ) не відбулися, оскільки для кворуму не вистачило представника одного клубу.

Для проведення виборів потрібно було 11 представників, а збори проігнорували "Динамо", "Дніпро", "Арсенал", "Карпати", "Волинь" і "Таврія".

Делегати, які прибули, чекали своїх колег 40 хвилин, після чого було прийнято рішення визнати вибори такими, що не відбулися.

Відтак, президентом Прем'єр-ліги залишається Віталій Данілов.

"Чесно кажучи, я здивований, що стільки людей не прибуло. Президентом поки залишаюся я. Якщо у клубів є питання, то їх треба вирішувати...

Але є і приємна новина. "Арсенал" поки юридично залишається в УПЛ, і у нас 16 команд як і раніше", - сказав президент УПЛ.

Однак як стало відомо в останні хвилини, представник "Таврії" просто запізнився на збори і зараз керівництво УПЛ намагається в телефонному режимі повернути учасників і таки провести вибори.

Нагадаємо, що керівництво львівських "Карпати" на правах одного із засновників Прем'єр-ліги (УПЛ) звернулися до інших учасників організації з пропозицією ліквідувати УПЛ, що перетворилась на паразита на тілі українського футболу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація