Україна побореться за Олімпіаду-2022 з п'ятьма суперниками
Нашими конкурентами є Казахстан, Китай, Польща, Норвегія та Швеція.
На Олімпіаду-2022 претендує шість країн. / © instagram.com/povaliy
Україні доведеться боротися за право провести у Львові Олімпіаду-2022 з п'ятьма суперниками.
Саме шість міст подали свої заявки до Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Зазначимо, що останнім терміном подачі заявки було 14 листопада.
Таким чином, Україна змагатиметься з Казахстаном (Алма-Ата), Китаєм (Пекін), Польщею (Краків), Норвегією (Осло) та Швецією (Стокгольм).
8-9 липня 2014 року список буде скорочено Виконкомом МОК. А вибори столиці Ігор-2022 відбудуться 31 липня 2015 року в Куала -Лумпурі.
Нагадаємо, 5 листопада, на засіданні Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України (НОК) було затверджено декларацію про намір подати заявку на Олімпіаду та Паралімпіаду 2022 року.
А 14-го віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул повідомив, що Україна подала заявку в МОК.