Україна продовжує ганьбитися на чемпіонаті світу з хокею

Після поразки від Великобританії наша збірна втратила шанси на вихід у Вищий дивізіон.

Національна збірна України з хокею втратила навіть теоретичні шанси на вихід у елітний дивізіон. У третьому турі чемпіонату світу у Дивізіоні ІА підопічні Анатолія Хоменка поступилися Великобританії в овертаймі - 3:4.

Наші хокеїсти відкрили рахунок на 14-й хвилині. Відзначився Олександр Побєдоносцев. Та на початку другого періоду Олег Тимченко "привіз" буліт у наші ворота, а Роберт Дауд його реалізував.

Далі британці шокували нашу команду. Спершу Меттью Маєрс закинув шайбу, коли його команда була у мешності, а за дві хвилини Роберт Дауд збільшив перевагу англійців до двох шайб.

Однак українці ще до перерви зрівняли рахунок. Сергій Климентьєв та Олександр Побєдоносцев відзначилися з інтервалом у 44 секунди.

У третьому періоді наші хокеїсти вкрай рідко загрожували воротам суперника, завдавши лише 7 кидків, жоден з яких не виявився результативним.

Не забили і британці, тож гра перейшла у овертайм. І на 62-й хвилині Роберт Дауд оформив хет-трик і вивів свою команду на четверте місце у групі. А Україна, набравши перше очко, посідає 5-у сходинку.

Зазначу, що це найбільш проовальний виступ України у Дивізіоні І. Тепер, аби не вилетіти у Дивізіон ІВ, українцям потрібно 20 квітня перемогти Японію.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ У ДИВІЗІОНІ ІА

Третій тур

Любляна. Арена "Стожіце", 360 глядачів.
Судді: Е. Одіньш (Латвія), М, Грібар (Словенія), М. Трауб (Канада)

УКРАЇНА - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ - 3:4

Україна: Балабан. Люткевич – Побєдоносцев, Климентьєв – Ємельяненко, Наваренко – Ісаєнко, Петрухно. Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Касянчук – Рамазанов – Міхнов, Пастух – Бондарєв – Доніка, Бобкін – Яковенко – Заблудовський

Великобританія: Мерфі. Річардсон – Д. Філліпс, Лі – Нейлсон, Томас – Мейєрс. Пікок – Дауд – Шілдс, Майєрс – Кларк – Лаховіч, Ф'юзі – Лонгстаф – Дж. Філліпс

1:0 Олександр Побєдоносцев (Олександр Яковенко, Денис Заблудовський), 13:29
1:1 Роберт Дауд, 23:05 - буліт
1:2 Меттью Маєрс, 30:46 - менш.
1:3 Роберт Дауд (Колін Шилдс, Корі Нельсон), 32:53
2:3 Сергій Климентьєв (Юрій Наваренко), 35:07 - більш.
3:3 Олександр Побєдоносцев (Олег Тимченко, Віталій Люткевич), 35:51
3:4 Роберт Дауд (Марк Томас, Корі Нельсон), 61:46

Воротарі: Михайло Балабан (19 сейвів - 82,61%) - Стівен Мерфі (35 сейвів - 92,11%)

Кидки: 38 (16, 15, 7, 0) - 23 (4, 10, 7, 2)
Штрафні хвилини: 6 - 12