Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська стрибунка Левченко виграла "бронзу" на "Діамантовій лізі" у Парижі

А багатоборець Касьянов виборов "срібло".

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко посіла третє місце зі стрибків у висоту на етапі "Діамантової ліги" у Парижі.

 Левченко з третьої спроби подолала 1,97 метра. Ця висота стала її найкращим результатом цього сезону. Бельгійці Нафіссату Тіам, яка була другою, вона поступилася лише за спробами.

 Ще одна українка Катерина Табашник з результатом 1,94 метри посіла шосте місце. Перемогла з найкращим результатом сезону у світі і рекордом змагань Марія Ласіцкене (2,04 м), яка виступає під нейтральним прапором.

Таким чином, у загальному заліку "Діамантової ліги" також лідирує Ласіцкене (32 бали), на другому місці - болгарка Мірела Демірева (26 балів), а Левченко (15 балів) перебуває на третьому рядку.

 Також у Парижі змагався український багатоборець Олексій Касьянов. Тут він виступав у програмі  триборства. За сумою трьох видів він набрав 2643 очка (стрибки у довжину – 7,53 м; штовхання ядра – 14,18 м; 110 метрів з бар’єрами – 14,10 с) і посів друге місце. Переміг француз Кевін Майєр (2860 очок).

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції