Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УЄФА прибирає українські і російські клуби з єврокубків - Палкін

На сьогоднішній день жоден клуб України, що бере участь в єврокубках, не заробляє на футболі.

Гендиректор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін вважає, що фінансовий фейр-плей може закрити українським клубам шлях у єврокубки.

"Якщо УЄФА серйозно візьметься за російські та українські клуби, то всім доведеться дуже важко. Тобто, цей рух УЄФА сьогодні направлено на те, щоб в тих правилах, які сьогодні існують, прибрати українські і російські клуби з єврокубків.

Якщо навіть взяти Польщу та Угорщину, то ми є просто жебраки, якщо взяти дохідну частину. Якщо взяти телевізійні права, продаж квитків, ітп. У нас найдешевший квиток коштує 1 долар, у них 25 євро. Якщо б сьогодні "Шахтар" знаходився в Європі, я вас запевняю, ми були б дуже прибутковим клубом", - сказав Сергій Палкін в інтерв'ю програмі "Великий футбол".

"Ні українські, ні російські, ні клуби більшої частини Східної Європи сьогодні не мають інструментів. Тут абсолютно нульовий рекламний ринок по відношенню до Італії, Франції, Іспанії, Англії та Німеччини. І, безумовно, абсолютно інша платоспроможність населення", - відзначив віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.

Екс-президент ФФУ пояснив, що фінансовий фейр-плей введений для того, щоб клуби витрачали стільки, скільки заробляють грошей.

Нагадаємо, що за правилами фейр-плей, клуби повинні реально заробляти на футболі, а не тільки витрачати гроші спонсорів.

"За рахунок чого сьогодні живуть українські клуби - за рахунок спонсорських пожертв", - сказав гендиректор "Зорі" Сергій Рафаїлов.

"Якщо ми заробляємо 10 відсотків бюджету, а витрачаємо 100. Інші гроші хто нам дає. Звісно власники клубів. Як може футбол у нас бути прибутковим, якщо доходи становлять 10 відсотків бюджету клубу", - розповів гендиректор "Дніпра" Андрій Стеценко.

Зазначимо, що клубу, який порушив правила фінансового фейр-плей, загрожує виключення з єврокубків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції