В Ірані стратили чемпіона країни з греко-римської боротьби

В Ірані стратили чемпіона країни з греко-римської боротьби

Іранський режим привів у виконання смертний вирок 27-річному спортсмену.

Чемпіона Ірану з греко-римської боротьби Навіда Афкарі стратили, після того як він був визнаний винним у вбивстві співробітника служби безпеки під час акцій протесту в 2018 році.

Як повідомляє Oriental Express, смертний вирок виконали вранці 12 вересня у в’язниці "Аделабад" в Ширазі.

Раніше 27-річного спортсмена визнали винним у вбивстві охоронця держустанови і в намірі вбити бійця воєнізованого підрозділу "Басідж". Разом з ним були засуджені два його брати, Вахід і Хабіб, їх визнали винними в нападі на поліцейських і засудили до тривалих термінів ув’язнення.

Іранська правозахисна організація стверджує, що всі троє братів Афкарі піддавалися жорстоким тортурам під час слідства, і влада намагалася вибити з них потрібні свідчення. Їхня мати сказала, що Вахід через тортури тричі намагався накласти на себе руки у в’язниці.

Представники багатьох країн світу вимагали від іранської влади скасувати вирок, як винесений з порушеннями норм судового розгляду. У відповідь на іранському телебаченні був показаний відеозапис зізнання Афкарі.

Додамо, що з проханням звільнити Афкарі звертався до іранського уряду президент UFC Дейна Вайт, а президент США Дональд Трамп просив керівництво країни не вбивати борця.

Раніше повідомлялося, що в Нігерії музиканта засудили до страти за "богохульну" пісню.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів