Ярмоленко допоміг "Боруссії" вирвати нічию проти "Фрайбурга"

Андрій вплинув на гол своєї команди.

Дортмундська "Боруссія" у рамках 20-го туру німецької Бундесліги врятувалася на останніх секундах проти "Фрайбурга", зігравши з ними внічию з рахунком 2:2.

Першими відкрили рахунок "джмелі" - Сіндзі Кагава на 11-й хвилині зустрічі красиво поклав м'яч у сітку воріт після метушні у чужій штрафній. Тим не менш, вже дуже скоро гості зуміли відновити паритет - Нільс Петерсен з лінії воротарської поклав м'яч точно під поперечину.

На 69-й хвилині протистояння "Фрайбург" несподівано вийшов вперед - Петерсен оформив дубль завдяки точному пострілу з 35 метрів. Перед цим взяттям воріт на поле з'явився Андрій Ярмоленко, який змінив Крістіана Пулішича.

Саме український півзахисник допоміг дортмундцям зрівняти рахунок за декілька секунд до кінця гри - Жеремі Тольян підібрав м'яч поблизу штрафної опонента після навісу від Ярмоленка та в один дотик пробив голкіпера, врятувавши таким чином для своєї команди один бал.

Зігравши внічию проти "Фрайбурга", "Боруссія" із 31 балом розташувалася на 6 місці у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини. Що стосується "Фрайбурга", то він набрав 24 очки та залишився на 12 позиції.