Збірна України закінчила відбір на Євро-2015 розгромом

4109

Україна громить Ліхтенштейн / Фото: ffu.org.ua

Команда Сергія Ковальця розгромила збірну Ліхтенштейну з рахунком 3:0.

Молодіжна збірна України провела останній матч в рамках відбірного турніру на чемпіонат Європи-2015.

В Черкасах команда Сергія Ковальця розгромила збірну Ліхтенштейну з рахунком 3:0.

У середині першого тайму рахунок відкрив хавбек "Іллічівця" Владислав Кулач. На 58-й хвилині він же оформив дубль. А за чотири хвилини Сімон Цан зрізав м'яча у власні ворота після розіграшу стандарту біля воріт гостей.

Україна набрала 19 очок. Стільки ж має і Хорватія. Але хорвати випереджають нас за рахунок особистих зустрічей.

Тим не менше, збірна України з 19-ма очками є найкращою серед других місць у всіх відбірних групах кваліфікації до Євро-2015.

Свого суперника у плей-офф раунді наша команда отримає 10 вересня, коли відбудеться жеребкування семи стикових пар.