"Зоря" переграла "Десну" в перенесеному поєдинку

Луганчани увірвалися до топ-4 УПЛ.

Луганська "Зоря" в рамках 17-го туру української Прем’єр-ліги виявилася сильнішою за чернігівську "Десну" – 2:0.

Матч мав відбутися у Чернігові, але через введення воєнного стану в 10 областях України, включно з Чернігівською, поєдинок перенесли до Києва.

А сьогодні гру на "Оболонь-Арені" знову перенесли (з 14:00 на 15:00) через снігопад.

Зі старту матчу "Зоря" захопила ініціативу та в середині першого тайму відкрила рахунок – Богдан Михайличенко прострілив, а Сілас першим зреагував на відскок м’яча та заніс його у ворота суперника.

У другому таймі луганчани подвоїли перевагу зусиллями Владислава Кабаєва – нападник розібрався із захисниками у штрафному майданчику чернігівців та точно пробив під воротарем.

Ця перемога дозволила команді Юрія Вернидуба набрати 25 очок і піднятися на четверту сходинку в чемпіонаті. "Десна", своєю чергою, з 23 балами перемістилася на шосту позицію.