Священики лікують за віру

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Священики лікують за віру

Священики кажуть, що лікують не вони, а Бог

Святі отці запевняють, що лікують не вони, а Бог, і не вимагають від зцілених нічого, окрім віри.

Чимало священиків лікують людей від різних хвороб, позбавляють алкогольної та тютюнової залежності, виганяють диявола. Ставитися до цього можна скептично, але до святих отців, котрі іменем Бога позбавляють людей страждань, стоять черги.

У село Катюжанка під Києвом до отця Олександра з'їжджаються люди з усієї України. За день він може прийняти до трьох сотень людей, які сподіваються на зцілення від куріння, алкоголізму, раку, епілепсії та інших тяжких недуг.

Сам батюшка не вважає себе ні лікарем, ні цілителем. "Я не лікар. Лікар тут Бог і святі угодники", - каже він.

Від гріхів ліки досить прості, але чомусь люди про них забули, каже батюшка: "І дай Бог, щоби ми ходили до церкви - сповідатися, причащатися, і почали жити, так як належить хрещеному людини, тоді все у нас буде нормально".

Інший священик, отець Іван-Василь, також запевняє, що лікує не він. Колись він мріяв стати скульптором, але тепер сцілює людей та вигоняє із них диявола. Каже, що й досі пам'ятає свою першу пацієнтку, яку зцілив 15 років тому.

“Це була жіночка з Росії, яка була одержима злим духом. Коли я був на богослужінні у Івано-Франківську, читав Євангеліє, злий дух з неї закричав: "Тільки ти мене виженеш!”.

Він лікує копією, якою поколює людське тіло. Спершу, каже, що люди відчувають біль, інколи сильний. То диявол чинить опір.

Недужих монах приймає до ночі, спить лише кілька годин. До нього теж приїздять з усієї країни та з-за кордону.

"Ми приїхали сюди вже 15-тий раз, - розповіла Сніжана, дочка якої не ходить і не говорить після щеплення манту. - Ми бачимо, що нашій дитині легше. І у нас є надія, що вона піде. І люди, які приїжджають сюди, такі речі розказують, що я вірю – все буде добре".

Збагнути, чому саме ці панотці можуть лікувати, людям важко. Можливо, кажуть вони, річ у їхній святій простоті. На відміну від багатьох інших, священики нічого не просять від хворих, окрім віри.

Читайте також:

Патріарх Кирило, перебуваючи в Україні, зцілив хвору дитину

На зборі грошей на лікування дітей наживаються шахраї

У США з'явилася перша клініка для лікування Інтернет-залежності

Від наркозалежності лікують безкоштовними наркотиками

Лікування вірою

Лікування вірою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація