На Львівщині священик організував групу крадіїв автомобілів

На Львівщині священик організував групу крадіїв автомобілів

Священик крав автомобілі

Священик організував групу, яка крала автомобілі, а потім вимагала за них викуп. Священослужителі впевнені, що їхнього колегу звинуватили безпідставно.

Коли парафія не годує - вихід один - красти. Принаймні, саме так вирішив проблему священик, який допомагав злодіям переправляти вкрадені авто. Але від суду ряса не сховає.

Отця затримали, коли він їхав відспівувати померлого на краденій машині.

Микола Дубневич, начальник міського відділення міліції у Соснівці каже: "Злочин шокував всю Львівську область. В злочинній групі організатором був сам священик".

Під чітким керівництвом святого отця банда встигла вкрасти 6 автівок. Працювали під покровом ночі, наче нечиста сила. Крали машини з гаражного кооперативу неподалік церкви. Без Божої допомоги, але з залізними інструментами - все вдавалося.

Господарю наступного дня надсилали термінову телеграму. Вимагали викуп. Останнього разу сума - 1100 доларів за Таврію "Славуту". Спільники священика зустрічалися з власником вкраденого авто. Разом на маршрутці їхали до зазначеного місця. Сам же священик переганяв авто.

Микола Дубневич, начальник міського відділення міліції у Соснівці каже: "Він повідомляв, що їхав на похорон. Був в рясі, без документів. Якщо в рясі, значить, не чіпатимуть, розраховував священик.


Від спільників священик отримав смс. Все в порядку, гроші в нас. Авто хотіли передати біля церкви, щоб менше підозр. Але втекти не вдалося.

Юрій Чорнобай, слідчий, каже: "Він вважав і вважає до кінця, наскільки я зрозумів, що він правильно поступав в житті. І що його оговорюють, що це все надумане".

Слідчий Юрій Чорнобай вів цю справу. Священик, каже, спочатку у всьому зізнався, але потім від показань відмовився. Та кари не уникнув. Його посадили на три роки.

Посередник між Богом і людьми, став головним посередником між крадіями і потерпілими - в це священики не вірять. Припускають,
міліції так вигідно.

о.Михайло Низькогуз, відвідував засудженого священика у в’язниці. Каже: "Він був далеко не головною дійовою особою і, ідучи шляхом найменшого опору, очевидно, що правоохоронці хотіли знайти винного. І вони знайшли".

У слабкості колеги до чужого, церква особливого гріха не побачила.

Теоретично він і надалі може служити. Лише, в іншій парафії.

о.Михайло Низькогуз розповідає: "Він там молився…Щиро молився. Він вчив молитви тих людей, які були з ним в тюремній камері. Він був священиком і там, в тому місці ув’язнення…".

Сам священик телекамери уникає, і до служіння поки не думає повертатися.

Про інші "смертні гріхи" священиків дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

У Житомирі нетверезий священик скоїв ДТП, після чого публічно помочився на паркан

Священик вкрав 85 тисяч доларів та витратив їх на пластичну хірургію

Священик вигнав жінку на вулицю (відео)

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Святі отці чи нечиста сила?

Святі отці чи нечиста сила?

Повʼязані теми:

Наступна публікація