Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Глава сектантської церкви Тоні Аламо "укладав шлюби" з маленькими дівчатками. Їхні батьки цьому раділи.

В американському штаті Арканзас 13 липня ропочався процес над 74-річним Тоні Аламо – головою та засновником церкви Alamo Christian Ministries (ACM).

Підстаркуватий "Божий пророк", як він себе називав, "полював" за малолітніми дочками своїх прихожанок і вступав з ними у сексуальний зв'язок. Одній з його жертв було всього 8 років.

Окрім педофілії, пастора звинувачують в багатоженстві, виробництві дитячої порнографії, фізичному і сексуальному насильстві. Залишок життя він може провести за ґратами.

Сам Аламо вважає себе невинним. Він схильний думати, що його переслідують безбожний уряд і не менш безбожний Ватикан (глава ACM патологічно ненавидить католиків), а дівчаток, які свідчать проти нього, називає "породженнями пекла".

Суд Західного округу переніс дату початку процесу у справі пастора з 18 травня на 13 липня. Це було зроблено під натиском адвокатів обвинуваченого, які стверджували, що не встигають ознайомитися зі всіма матеріалами справи і підготувати версію захисту.

Тоні Аламо (Берні Лазар Хоффман) був заарештований наприкінці вересня минулого року після того, як агенти ФБР провели обшук в резиденції ACM в арканзаському містечку Фоук. Що вони знайшли, не розголошується. Приводом до обшуку стали свідчення дівчат, яких зґвалтував Аламо.

Одну з них він зґвалтував і оголосив дружиною у 8-річному віці, фотографував голою і примушував дивитися порнографічні фільми. Другу Аламо ґвалтував, коли їй було 14 років, дорогою з Каліфорнії до Арканзасу. Третю дівчинку пастор сексуально домагався в душі. Вона назвала агентам ФБР імена вісьмох дружин проповідника, хоча лише одна з них була законною.

Ще один свідок, 32-річна Джаел Спрінкл, стверджує, що Аламо "взяв її в дружини" в 1993 році, коли їй було 17. За її словами, пастор детально інструктував своїх дружин на предмет того, як поводитися в суді, якщо їх допитуватимуть. Він закликав їх заперечувати факт шлюбу і статевих стосунків з ним.

"Це суд Сатани, а ми уклали шлюб перед судом Божим. Брехати на суді Сатани допустимо", - казав він. Спрінкл розповіла, що бачила, як Тони Аламо укладав шлюб з маленькою дівчинкою. "Я бачила, як вони пішли в спальню. Я не бачила статевий акт, хоча мені запропонували бути на ньому присутньою", - зізналася вона журналістам.

ФБР та соціальні служби вивезли в цілому 32 дитину (дівчаток і хлопчиків) з володінь Церкви в Арканзасі та Індіані. Діти перебувають під державною опікою, попри протести батьків – послідовників пастора Аламо. Суд вирішив повернути їм дітей в тому випадку, якщо батьки знайдуть собі нову роботу (зараз вони задіяні в бізнес-проектах Аламо) і нове житло. Інакше, стверджує суд, дітям загрожує небезпека.

Тоні Аламо захищають кваліфіковані адвокати, які набили руку у веденні судових справ педофілів. Один з них, Денні Девіс, вже заявив, що його підзахисний не міг вивозити дівчаток з інших штатів до Арканзасу, оскільки страждає на глаукому, погано бачить і не в змозі вести машину. Крім того, Тоні Аламо нібито страждає на діабет і хворобу серця і в такому стані не може бути і мови про яке-небудь статеве життя.

За свідченням очевидців, влада Тоні Аламо в очолюваній ним церкві була абсолютною. Гуру міг наказати побити свого послідовника або його дитину за найменшу провину. За дрібну провину діти відправлялися в "зелений будинок", де проводили декілька днів на одній воді. Без письмового дозволу "Вчителя" член церкви не мав права купити собі навіть продукти харчування, зубну пасту, туалетний папір.

Читайте також:

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

В Ємені публічно стратили педофіла, який вбив 11-річного хлопчика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: