Патріарх Кирило, перебуваючи в Україні, зцілив хвору дитину

Дівчина зі Львову після аварії перенесла три важкі операції, але лікарі не гарантували, що параліч минеться.

Під час свого візиту до України патріарх Кирило очолив святкові богослужіння у трьох лаврах України, останнє з них відбулося у Почаївській лаврі. За інформацією російських ЗМІ, саме там патріарх зцілив 14-річну львів'янку Ольгу Штефан, яка була практично паралізованою. Після дотику до ряси Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, вона змогла самостійно встати на ноги і навіть пройтися.

Фахівці Інституту нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова роблять цьому два припущення: дівчина почала ходити, бо на неї вплинула енергетика патріарха. Друге - більш наукове, що в момент зустрічі зі святими через сильне емоційне враження організм мобілізував свої приховані можливості, і проведене раніше лікування подіяло.

Дівчина Оля разом з сім'єю потрапила в страшну аварію, в якій загинув її батько. Вона отримала найважчі травми. Лікарі, зробивши трепанацію черепа, зуміли врятувати їй життя, але надії на те, що дівчинка видужає остаточно, вони не давали.

"Лікарі сказали, що моя донечка довго не проживе, і три операції, які вона перенесла, просто відтягнули її смерть, - каже 42-річна Ольга Сатару, мама дівчинки. - Але ми не впадали у відчай. Ми - віруюча сім'я, і два роки тому я вирішила, що потрібно поїхати в Почаївський монастир до чудотворної ікони. Після першого нашого приїзду у Олі перестали з'являтися приступи найважчого паралічу".

Нагадаємо, візит Московського патріарха Кирила до України тривав десять днів - з 27 липня по 5 серпня. Протягом цього часу він відвідав Київ, Крим, Донецьку, Рівненську, Волинську та Тернопільську області.

Читайте також:

Московський патріархат: власна церква Україні не потрібна

Патріарх Кирило розповів, що саме розділило українську церкву

Націоналісти не дозволять Кирилу "нав’язати Україні духовну війну"

Україна здивувала та розчарувала патріарха Кирила
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: