У США з'явилася перша клініка для лікування Інтернет-залежності

Всього 14 500 доларів і вас вилікують від залежності від Інтернету, а також від смс-залежності. Правда, треба записуватись у чергу.

У США запрацювала перша в країні клініка для лікування Інтернет-залежності.

Реабілітаційний центр Heavensfield Retreat Center розташований в двадцяти хвилинах їзди від штаб-квартири корпорації Microsoft, що в Редмонді (штат Вашингтон).

Одноразово клініка може вміщати шість постояльців, яким фахівці запропонують пройти спеціальний курс під назвою reStart для придушення тяги до онлайнових ігор, соціальним мережам і навіть для позбавлення від надмірної пристрасті до СМС.

Програма реабілітації розрахована на 45 днів; вартість курсу складає 14 500 доларів плюс щоденні витрати. Деякі Інтернет-користувачі вже підрахували, що цих грошей вистачить для того, щоб сплатити більш ніж тисячу місяців підписки в ігровому всесвіті World of Warcraft, від прихильності до якої, в числі іншого, обіцяють вилікувати в Heavensfield Retreat Center.

Клініка вже почала приймати пацієнтів: першим постояльцем став 19-річний Бен Олександр (Ben Alexander) з Айова-Сіті (штат Айова), який розраховує позбавитися від хворобливої пристрасті до онлайнових ігор.

Установи для лікування Інтернет-залежності є і в інших країнах. Так, Китай налічує близько 200 подібних "клінік", багато хто з яких нагадує армійські казарми. Причому методи "лікування"» в таких закладах деколи бувають дуже і дуже жорстокими.

Читайте також:

Китайського підлітка залікували від інтернет-залежності насмерть

В Україні з 2010 року хочуть ввести податок на Інтернет

Українці підсіли на цифрові наркотики

Інтернет навчить людей висипатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: