Релігійна секта забрала у матері дочку

Релігійна секта забрала у матері дочку

Секти заманюють людей

Дочка спалила всі свої фотокартки, забрала речі і пішла з дому, зрікшись матері на користь секти. Зателефонувала лише з вимогою розміняти житло.

Віра забрала дитину від матері. Рушник, кілька кофтинок і порожня коробка з-під взуття - усе, що залишилося матері від дочки. Пані Наталя їх випрала й охайно склала в шафу.

Її дочка Вікторія в один момент вирішила покинути родину. Три місяці про неї нічого не відомо.

Зібрала всі речі. Фото з комп'ютера видалила, світлини - спалила. Збереглися лише якісь дрібнички. Любов змінилася на ненависть, каже жінка. Почалося все півтора року тому.

Спочатку Біблія в руках, а потім - релігійні брошури. Дочка віддалялася з кожним днем. І якось на деякий час пропала. Потім зателефонувала і відмовилася щось пояснювати. Мати зрозуміла, що дочка стала релігійною рабинею. Вона взялася через правоохоронців повертати доньку. Після першого звернення до міліції, жінка отримала смс із телефону дочки із погрозою.

Дочка зателефонувала ще раз, вимагаючи своєї частини житла. До матері сказала, що не повернеться. Зрікається.

В Україні, за підрахунками експерта з релігієзнавства, Валерія Чабаненка, близько 35-ти тисяч таких організацій. Десь півсотні релігійних напрямів. Не всі, але більшість - просто вдалі бізнес-проекти, стверджує експерт. Службу одного розібрали по поличках.

На восьми аркушах розписано як організатори божої служби впливають на підсвідомість парафіян. Психолога Інга Горбенко стверджує, що там панують гіпноз і маніпуляція.

Спочатку на церкву вимагають десятину, потім усе. Представники церкви від розмови відмовилися.

Детальніше про релігійних маніпуляторів дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Поліція вивела з релігійної секти неповнолітніх дівчат

Скільки в Україні небезпечних сект?

В Папуа-Новій Гвінеї діє секта, що обіцяє гори бананів за привселюдний секс

Як не стати жертвою релігійного бізнесу? (відео)

Секта забрала дочку в матері

Секта забрала дочку в матері

Повʼязані теми:

Наступна публікація