"Або тупі, або небезпечні". Путін прокоментував заяви про передачу Трампом секретних даних

Російський лідер вважає, що такі звинувачення - небезпечні. 

У Сполучених Штатах Америки розвивається "політична шизофренія" - так президент РФ Володимир Путін прокоментував звинувачення на адресу американського колеги Дональда Трампа у передачі секретних даних російській стороні.

"Ми в той же самий час бачимо, що в Сполучених штатах розвивається політична шизофренія, нічим іншим я не можу пояснити звинувачення чинного президента в тому, що він видав Лаврову (міністру закордонних справ РФ – Ред.) якісь секрети", - наводить ТАСС цитату Путіна.

На його думку, ті, хто генерує таку інформацію "або тупі, або небезпечні", адже розхитують внутрішньополітичну ситуацію у США.

"Якщо Адміністрація Сполучених Штатів вважатиме за можливе, ми готові надати запис бесіди Лаврова з Трампом до сенату і конгресу США", - наводить РИА "Новости" слова російського президента.

Нагадаємо,  раніше американське видання The New York Times з посиланням на колишніх і теперішніх чиновників США повідомило, що президент США Дональд Трамп передав міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову секретну інформацію, отриману від Ізраїлю. 

За словами співрозмовників видання, Трамп розкрив інформацію, яка ставить під загрозу важливе джерело американської розвідки в "Ісламській державі". Ця інформація була надана партнером США через надсекретний механізм обміну розвідувальними даними.

Радник з питань нацбезпеки США Герберт МакМастер заявив, що  Трамп не міг розкрити росіянам джерело розвідки під час зустрічі з главою МЗС РФ, а під час спілкування з росіянами "не було нічого, що ви не знаєте з повідомлень у відкритих джерелах". 

ВідеоУ США авторитетне видання стверджує, що Трамп зливає Росії надзвичайно важливу інформацію

Залиште свій коментар