Абромавичус знайшов роботу в Литві

Колишній український чиновник займеться політикою у балтійській країні.

Екс-міністр економіки України Айварас Абромавичус приєднається до команди майбутнього уряду Литви, який створить партія Союз вітчизни - Християнські демократи Литви у разі перемоги на виборах до Сейму Литви і отримає можливість сформувати кабінет міністрів.

Про це повідомляє Delfi.

"Успішний і такий, що отримав широку оцінку в світі, досвід А. Абромавичуса у справі реформування української економіки в умовах кризи і війни виключно цінний. Тому ми раді, що А. Абромавичус погодився застосувати його не лише в Україні, але і в Литві, працюючи у команді майбутнього уряду СВ-ХДЛ. У нас в Литві теж серйозні виклики щодо державних підприємств, які неефективні і працюють непрозоро, де потрібна тверда воля, висока компетентність і стійкість до тиску груп інтересів", - сказав лідер консерваторів Габріелюс Ландсбергіс.

Абромавичус своєю чергою зазначив, що хоче застосувати отриманий досвід у Литві, тому що є "патріотом України і Литви".

"Хоча прогрес Литви порівняно із Україною набагато більший, щоб успішно конкурувати в глобальному світі і не відставати від найближчих сусідів, необхідно стрімко рухатися вперед", - сказав він.

Нагадаємо, про свою відставку з поста глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив 3 лютого. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенко у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: