Американська розвідка активно зацікавилася РФ - The Washington Post

Попри таку увагу до РФ, не йдеться про наміри розгорнути діяльність розвідслужб, як за часів холодної війни.

Американські розвідувальні служби та агентства розширюють свою діяльність на російському напрямі, враховуючи агресію РФ протягом останніх двох років.

Про це з посиланням на американську газету The Washington Post. - інформує Укрінформ.

"Спецслужби США розширюють розвідувальні операції проти Росії до масштабів, більших, ніж в будь-який час після завершення холодної війни", - зазначає американське видання із посиланням на неназвані офіційні джерела.

Йдеться про таємну роботу агентів ЦРУ, застосування ресурсів кібершпигунтства Агентства нацбезпеки, супутникових систем та інших засобів розвідки.

"Це лише частина зусиль американської розвідки щодо відновлення власного потенціалу", - пише видання. Останні вказівки з Білого дому та офісу директора національної розвідки перемістили РФ на перші рядки списку пріоритетів – чи не вперше з часів розвалу Радянського Союзу.

Але, попри таку увагу до РФ, зовсім не йдеться про наміри розгорнути діяльність розвідслужб, як за часів холодної війни.

Нагадаємо, що раніше редставник Головного управління військової розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький підтвердив перебування російських носіїв ядерної зброї в окупованому Криму.

За його словами, подальше розміщення ядерної зброї в Криму не виключається. Він підтвердив, що на території Кримського півострова є носії ядерної зброї.

Залиште свій коментар

Наступна публікація