Лагард заявила про відновлення української економіки

В Україні набирає обертів економічна активність.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард вважає, що економіка України демонструє ознаки відновлення, незважаючи на складні зовнішні умови і кризу.

Про це йдеться в заяві МВФ за підсумками рішення про надання фінансової допомоги Києву.

За словами Лагард, в країні набирає обертів економічна активність, інфляція "швидко відступила". Зросли міжнародні резерви та банківські депозити. Лагард відзначила "розумну макроекономічну політику влади, сміливі кроки по приведенню тарифів на енергію до рівня витрат, а також заходи з відновлення банківської системи".

Вона закликала Україну продовжувати приділяти увагу скороченню інфляції, відновленню міжнародних резервів, подальшому зміцненню банківської системи та просуванню пенсійної реформи.

"Міжнародні партнери України внесли свій внесок у зусилля щодо зміцнення економіки, надавши їй істотну фінансову і технічну підтримку", — сказала Лагард.

Нагадаємо, що раніше на раді директорів МВФ прийняв рішення про виділення Україні траншу в розмірі одного мільярда доларів в рамках чотирирічної програми допомоги. Тільки Росія виявилася єдиною, хто виступив проти цього.

Розпочалося засідання директорів МВФ щодо надання фінансової допомоги для України

Засідання розпочалося пообіді і мало закінчитися ще годину тому. Воно відбувається у режимі суворої секретності. Більшість експертів як з американської, так і з української сторін переконують, що гроші таки прийдуть, бо Україна все ж виконала хоча й не всі, але все ж чимало взятих на себе зобов'язань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: