Американські літаки здійснили миттєвий марш-кидок до Польщі та висадили десант

Аналогів за масштабами нинішнім навчанням у Польщі не пригадують.

У перший день навчань "Анаконда" у Польщі американці, британці та поляки відпрацьовували повітряні операції. У небі з'явилися дві тисячі парашутистів та військова техніка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Стартовий день маневрів виявився надзвичайно видовищним. До полігона у польському місті Торунь 30 літаків добиралися з трьох баз – американської бази з Північної Кароліни, бази Рамштайн у Німеччині та з Кракова.

Першими стрибали американці. 25 годин тому війскових мобілізували з бази у Північній Кароліні, шістьма літаками вони перетнули Атлантику – подолали майже 7,5 тисяч кілометрів. Разом із десантниками стрибав й їхній командувач.

"Це свідчить про можливість бути стратегічними війсками", - запевнив Річард Кларк.

Такий десантний марш-кидок – перевірка, як швидко американці та інші члени НАТО зможуть дістатися союзників на сході Європи, якщо їм хтось загрожуватиме.

ВідеоВидовищним видався перший етап навчань "Анаконда" у Польщі

"З оперативної та тактичної точки зору, це дуже важливі навчання, які демонструють готовність військових сил взаємодіяти у цьому місці, а також в інших, співпрацювати та виконувати завдання з оборони з нашими союзниками", - заявив командувач сухопутних військ США Марк Майлі.

"Таких величезних повітряних навчань у нас не було. Мабуть, останні у 60-х роках проводили. І ми бачимо здатність та готовність наших союзників з НАТО швидко реагувати на можливі виклики", - заявив командувач навчань "Анаконда 2016" Марек Томашевський.

Як кажуть військові, десантування та стрибки з парашутом – це видовищно, але після цього головне мобілізуватися і провести наземну операцію. Попереду у військових ще 9 днів навчань. Солдати, зокрема, форсуватимуть Віслу і відпрацьовуватимуть навички нічної атаки з використанням 35 гелікоптерів.

Вже завтра і українці, матимуть змогу і повчитися, і показати партнерам з НАТО, якого досвіду вони набули у зоні АТО.

Як повідомлялося, американські військові їдуть на масштабні навчання НАТОДесять тисяч вояків з 13 країн-членів Альянсу та партнерів вчитимуться відбивати агресію. Військо рухатиметься через Чехію, Польщу, Литву та Латвію.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: