Американський літак проводить розвідку поблизу авіаносної групи ВМФ РФ у Середземномор'ї

Американський літак проводить розвідку поблизу авіаносної групи ВМФ РФ у Середземномор'ї

Кораблі авіаносної групи Росії рухаються поблизу Сицилії.

Сьогодні, 31 жовтня, патрульний протичовновий літак ВМС США Р-8А Poseidon здійснив підліт до району Середземного моря, де, імовірно, проходить корабельна авіаносна група ВМФ Росії, очолювана важким авіаносним крейсером "Адмірал Кузнєцов".

Про це свідчить інформація з сайтів, які відстежують пересування військової авіації, передає Інтерфакс.

Повідомляється, що літак з бортовим номером 168859, що вилетів з авіабази Сігонелла італійського острова Сицилія, проводить розвідку.

Варто відзначити, що згідно з останньою інформацією, кораблі авіаносної групи ВМФ Росії, що увійшли в минулу середу до Середземного моря, наразі рухаються поблизу Сицилії.

Нагадаємо, 15 жовтня корабельна авіаносна група Північного флоту почала похід в район Середземного моря. У складі групи - важкий авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов", важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", великі протичовнові кораблі "Сєвєроморськ" і "Віце-адмірал Кулаков", а також кораблі забезпечення.

Раніше Росія відкликала заявку на заправку флотилії в іспанському порту Сеута. Країни НАТО висловили стурбованість такою можливістю, враховуючи, що Росія може скермувати бойові кораблі проти мирного населення Алеппо, що в Сирії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів