Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британські ВМС приведені у стан підвищеної бойової готовності через кораблі РФ

Кораблі ВМФ росіян планують пройти вздовж узбережжя Англії на шляху до Середземного моря.

Сили Великої Британії приведені у стан підвищеної бойової готовності у зв'язку з очікуваним проходженням кораблів Військово-морського флоту РФ вздовж узбережжя Королівства Британія у напрямку до Середземного моря.

Як передає ТАСС, про це у суботу повідомила електронна версія газети The Daily Mail.

У свою чергу газета The Times констатує, що фрегат Richmond і ескадрений міноносець типу 45 Duncan стежитимуть за діями російської корабельної ударної групи.

УНІАН зазначає, що Росія відправила до Атлантики й Середземного моря корабельну групу, до складу якої входять важкий авіаносний крейсер "Адмірал Флоту Советського Союзу Кузнєцов", важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", великі протичовнові кораблі "Сєвєроморськ" і "Віце-адмірал Кулаков" та судна забезпечення.

Як пояснили у прес-службі флоту Росії, "мета походу - забезпечення військово-морської присутності в стратегічно важливих районах Світового океану".

Нагадаємо, 9 жовтня Міністерство оборони Латвії повідомило, що у Національних збройних силах розпочата активна "перекличка", а також посилено спостереження за кордоном і повітряним простором держави.

Приводом до цього стала висока активність російської армії поблизу країн Балтії. Протягом двох днів біля кордону Латвії були ідентифіковані літаки ВПС РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції