Британські ВМС приведені у стан підвищеної бойової готовності через кораблі РФ

Кораблі ВМФ росіян планують пройти вздовж узбережжя Англії на шляху до Середземного моря.

Сили Великої Британії приведені у стан підвищеної бойової готовності у зв'язку з очікуваним проходженням кораблів Військово-морського флоту РФ вздовж узбережжя Королівства Британія у напрямку до Середземного моря.

Як передає ТАСС, про це у суботу повідомила електронна версія газети The Daily Mail.

У свою чергу газета The Times констатує, що фрегат Richmond і ескадрений міноносець типу 45 Duncan стежитимуть за діями російської корабельної ударної групи.

УНІАН зазначає, що Росія відправила до Атлантики й Середземного моря корабельну групу, до складу якої входять важкий авіаносний крейсер "Адмірал Флоту Советського Союзу Кузнєцов", важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", великі протичовнові кораблі "Сєвєроморськ" і "Віце-адмірал Кулаков" та судна забезпечення.

Як пояснили у прес-службі флоту Росії, "мета походу - забезпечення військово-морської присутності в стратегічно важливих районах Світового океану".

Нагадаємо, 9 жовтня Міністерство оборони Латвії повідомило, що у Національних збройних силах розпочата активна "перекличка", а також посилено спостереження за кордоном і повітряним простором держави.

Приводом до цього стала висока активність російської армії поблизу країн Балтії. Протягом двох днів біля кордону Латвії були ідентифіковані літаки ВПС РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: