Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анонімний гаманець отримав біткоїнів більш як на мільярд доларів

Аналітики ринку міркують, що приховується за цими транзакціями.

94,5 тисячі біткоїнів із 15 різних гаманців перевели на один невідомий гаманець в останні дні. Таку інформацію надала програма-робот, яка відслідковує угоди на ринку криптовалюти, повідомляє Громадське.

За поточним курсом сума, котра акумулювалася в підсумку на одному гаманці, перевищує $1 мільярд. Це робить його четвертим за обсягом у світі, якщо не рахувати гаманці, пов’язані з криптовалютними біржами.

Експерти припускають, що такі дії можуть свідчити про намір якогось крупного гравця ринку криптовалюти вивести свої гроші з біткоїнів. Якщо ці прогнози правдиві, то наслідки можуть спровокувати хаос на ринку. Інші фахівці підозрюють, що транзакції можуть бути пов'язані з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже у вересні.

У серпні Центральний банк Китаю заявив про випуск власної криптовалюти. Вона з'явиться "найближчим часом".

Відео Як заробляють мільйони на біткоїнах

Ерік Фінман - наймолодший біткоїн-мільйонер в світі. У нього 403 BTC, які повільно але впевнено підбираються до сумарної вартості в $ 3 млн за поточним курсом. Ми розповімо, як по всьому світу люди заробляють мільйони, не виходячи з дому, і що знають про цифрове золото в Україні. Що ж таке крипто-валюта – гроші майбутнього чи велика афера? 

Як заробляють мільйони на біткоїнах

Залиште свій коментар

Вибір редакції