Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Армія Асада розпочала наступ на Ідліб - останній прихисток опозиції

Провінція межує з Туреччиною, влада якої оголосила про наступ до річки Євфрат.

Армія, яка підконтрольна президенту Сирії Башару Асаду, відновлює наступ на столицю провінції Ідліб, в якій сконцентровані найбільші сили повстанців. 

Про це повідомляють державні ЗМІ.

Сирійські військові звинуватили Туреччину у порушенні домовленостей щодо перемир'я на північному заході країни. "Угода про перемир'я була умовною. Цього не сталося. Ми відновимо свої військові дії проти терористичних організацій", - йдеться в заяві армії.

За повідомленнями ЗМІ, подальше перемир'я залежатиме від повстанців, на яких лежить виконання російсько-турецької угоди. Туреччина намагалась минулого року створити буферну зону Ідліба.

Зазначимо, що Ідліб контролюється повстанцями із різних угруповань. Більшість із них прибули сюди після поразок від сирійських військових і російських найманців, які діють на території держави. Бойові дії призвели до великої кількості жертв серед цивільного населення і масштабних руйнувань цивільної інфраструктури. 

Загострення на сирійському фронті відбулось на тлі початку наступу турецької армії на схід річки Євфрат, що в державних кордонах Сирії. Про це повідомив президент Реджеп Тайіп Ердоган.

Залиште свій коментар

Вибір редакції