Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомагнат утік із Японії в музичному кофрі

Чоловік вийшов із тюрми під багатомільйонну заставу та опинився на іншій частині світу.

Колишній очільник автомобільного концерну Renault–Nissan–Mitsubishi Alliance Карлос Гон утік із Японії до Лівану. 65-річного топменеджера звинувачували у фінансових махінаціях та несплаті податків, ідеться в cюжеті ТСН.19:30.

Два місяці тому чоловіка заарештували, але згодом відпустили під заставу у майже 9 мільйонів доларів із забороною виїзду. Гон пояснює, що рятувався від несправедливого, як він вважає, політичного переслідування. Хоча така його поведінка здивувала навіть адвокатів.

Ліванські ЗМІ з посиланням на таємні джерела вже описали увесь план втечі Гона. Начебто до нього додому напередодні під виглядом музикантів приїхали мафіозі, а потім у кофрі відвезли чоловіка до аеропорту й якимсь дивовижним непомітним чином перевезли у Туреччину, а вже звідти приватним літаком до Бейрута.

Відео Ексочільник автоконцерну Renault–Nissan–Mitsubishi утік із Японії у музичному кофрі

65-річного топ-менеджера звинувачували у фінансових махінаціях та несплаті податків. Два місяці тому арештували, але згодом відпустили під заставу у майже 9 мільйонів доларів із забороною виїзду. Ліванські ЗМІ, із посиланням на таємні джерела, уже описали увесь план втечі Гона. Начебто до нього додому напередодні під виглядом музикантів приїхали мафіозі, а потім у кофрі відвезли Гона до аеропорту.  

Ексочільник автоконцерну Renault–Nissan–Mitsubishi утік із Японії у музичному кофрі

Залиште свій коментар

Вибір редакції