Байден посилив карантин для невакцинованих від коронавірусу держслужбовців

Байден посилив карантин для невакцинованих від коронавірусу держслужбовців

Associated Press

Байден наполягає на необхідності щепити якомога більшу кількість людей для боротьби з COVID-штамом "Дельта".

Президент США Джо Байден у четвер, 29 липня, зобов'язав невакцинованих від COVID-19 державних службовців дотримуватися посиленого карантину.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Зазначається, що кожному службовцеві федерального уряду і підряднику запропонують підтвердити свій статус вакцинації від коронавірусу. 

"Той, хто не підтвердить, що пройшов повну вакцинацію, зобов'язаний буде носити маску на роботі незалежно від свого географічного розташування, фізичної відстані від інших співробітників і відвідувачів", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, не повністю щеплені особи повинні будуть щотижня до двох разів здавати тести на COVID-19, а також дотримуватися обмежень на офіційні поїздки.

"Зараз ми стикаємося з набагато більш поширеним штамом цього вірусу - варіантом "Дельта". Хороша новина полягає у тому, що ми до цього готові. Ми знаємо, як його зупинити: зробіть щеплення якомога більшій кількості людей", - вказав Байден. 

У федеральному уряді працюють понад чотири мільйони американців, зокрема понад два мільйони федеральних цивільних службовців у США і в усьому світі.

"Ці правила повинні застосовуватися не лише до федеральних працівників і підрядників на об'єктах. Президент Байден дає вказівку своїй команді зробити кроки щодо застосування аналогічних стандартів до всіх федеральних підрядників", - додається у документі. 

Адміністрація Байдена планує заохочувати до аналогічних дій роботодавців приватного сектора. Зокрема, малим і середнім підприємствам виплачуватимуть компенсацію за надання своїм співробітникам оплачуваної відпустки для вакцинації членів їхніх сімей, зокрема дітей.

До того ж, незабаром Міністерство оборони США додасть вакцинацію від COVID-19 до переліку обов'язкових щеплень для військовослужбовців.  

Як повідомлялося, Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) оновили рекомендації щодо протиепідемічних заходів, закликавши навіть вакцинованих від COVID-19 громадян повернутися до носіння масок. Все через штам "Дельта", який, за новими даними, можуть передавати навіть повністю щеплені

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим
Наступна публікація