Байден визначився з кандидатурою генпрокурора

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Байден визначився з кандидатурою генпрокурора

Associated Press

Байден також визначився із кандидатурами заступників майбутнього генпрокурора - це Ліза Монако, Ваніта Гупта та Крістен Кларк.

Обраний президент США Джо Байден визначився з кандидатом на посаду глави Міністерства юстиції, який також є генеральним прокурором. На цю посаду висунуто суддю Мерріка Гарланда.

Байден також визначився із кандидатурами заступників майбутнього генпрокурора - це Ліза Монако, Ваніта Гупта та Крістен Кларк, йдеться на порталі перехідної адміністрації США.

Зараз Гарланд є суддею Апеляційного суду США по округу Колумбія. У 2016 році тодішній президент США Барак Обама висував Гарланда до Верховного суду, але республіканська більшість у Сенаті відмовилася підтримати його кандидатуру.

Кандидатуру Гарланда на посаду глави Мін'юсту також має схвалити Сенат, однак цього разу демократи отримують більшість у цій палаті американського Конгресу, тому з його призначенням проблем, скоріш за все, не буде.

Нагадаємо, сьогодні вранці (за київським часом) Дональд Трамп відреагував на затвердження Конгресом перемоги Джо Байдена на виборах президента США та пообіцяв "впорядковану" передачу влади. Проте він знову заявив, що переконаний у своїй перемозі.

Масові протести у Вашингтоні, де протестувальники прорвалися у будівлю Конгресу, внаслідок чого загинули чотири людини, викликали бурхливу реакцію як серед американських політиків, так і у міжнародній спільноті.

Політичне шоу: Конгрес США починає затверджувати новообраного президента

Політичне шоу: Конгрес США починає затверджувати новообраного президента
Наступна публікація