Бельгія вимагатиме від мігрантів давати клятву дотримання європейських цінностей

Парламент країни прийме пропозицію про "клятву інтеграції" найближчими місяцями.

Влада Бельгії зобов'яже мігрантів, які прибувають не з країн Євросоюзу, підписувати "клятву інтеграції" - заяву про прийняття європейських цінностей.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника уряду.

Після цього біженці зможуть отримати право на проживання в країні.

"Багато людей приїжджають до Бельгії з країн з іншими цінностями. Якщо вони хочуть жити тут, в Європі, то вони повинні будуть підписати заяву про те, що вони приймають наші цінності ", - повідомив представник офісу держсекретаря Бельгії з питань притулку та міграції Лоран Мутамбай. Він додав, що в іншому випадку мігранти не зможуть залишитися в країні.

Передбачається, що спеціальну заяву будуть зобов'язані підписати люди, які приїжджають до Бельгії на термін, що перевищує три місяці, за винятком студентів і здобувачів статусу біженця. Згідно з документом, мігранти мають давати обіцянку запобігати будь-яким спробам вчинення терористичних актів, а також доповідати про підготовку атаків. Очікується, що парламент Бельгії прийме пропозицію про "клятву інтеграції" найближчими місяцями, передає РІА Новини.

22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя, знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі. Наджим Лашрауї був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: