Boeing прозвітував про виправлення 737 Max і чекає дозволу відновити польоти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер рішення за відповідними органами Сполучених Штатів Америки.

Корпорація Boeing завершив розробку програмного забезпечення для оновлення проблемної моделі 737 Max. Про це повідомляє CNN.

Виробники літака стверджують, що налітали понад 360 годин на літаках із оновленою електронікою. Жодних проблем і небезпек при цьому виявлено не було.

Тепер оновлені програми мають дослідити фахівці Федеральної авіаційної адміністрації США. У Boeing висловили впевненість у позитивному вердикті випробувань. "Ми впевнені, що 737 Max з оновленим програмним забезпеченням MCAS буде одним з найбезпечніших літаків, які коли-небудь літали", - наголосив генеральний директор компанії Денніс Мюленбург. Виробник сподівається почути підсумки тестування вже наступного тижня.

ВідеоПонад 300 людей загинули внаслідок приховування проблем із літаком Boeing 737 MAX

Там знали про проблеми із сенсорами ще за рік до падіння найновішого лайнера в Індонезії. Утім, як випливає з офіційної заяви, фахівці корпорації вважали, що це не вплине на безпеку польотів. Після першої катастрофи літака моделі "737 Макс" у компанії "Боїнг" приховували всю правду, а проблему визнали лише через 5 місяців, коли в Ефіопії розбився другий лайнер цієї ж моделі.    

Понад 300 людей загинули внаслідок приховування проблем із літаком Boeing 737 MAX

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції