Борис Джонсон проти Джеремі Ганта: у Британії визначилися двоє фіналістів на посаду прем’єра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За кандидатів голосуватимуть члени Консервативної партії по всій країні.

Двома фіналістами на посаду лідера Консервативної партії Великої Британії та прем’єр-міністра країни стали колишній та чинний голови МЗС - Борис Джонсон та Джеремі Гант.

Про це обидва кандидати написали на своїх сторінках у Twitter.

"Для мене велика честь отримати понад 50% голосів в остаточному голосуванні. Дякую всім за вашу підтримку! Я з нетерпінням чекаю можливості поїхати по всій Великій Британії і викласти свій план запровадження Brexit, об'єднання нашої країни і створення більш світлого майбутнього для всіх нас", - заявив Джонсон.

Не приховував своїх емоцій від виходу до фіналу цих перегонів за крісло прем’єра і сам Джеремі Гант, який опублікував відео після оголошення результатів.

"Велике дякую моїм колегам, які підтримали мене, щоб дійти так далеко - і Люсії за всю її неймовірну підтримку. Кампанія починається зараз", - заявив він.

Після цього голосування близько 160 тисяч членів партії голосуватимуть поштою за фіналістів. Очікується, що нового голову партії, який обійме й посаду прем’єр-міністра, оберуть до кінця липня.  Варто зазначити, що на всіх етапах Джонсон перемагав із значним відривом від опонентів.

Нагадаємо, 24 травня британський прем'єр-міністр і лідер консерваторів Тереза ​​Мей оголосила про те, що піде у відставку через неможливість реалізувати вихід країни зі складу ЄС. Вона залишатиметься на посаді глави уряду, поки партія не вибере нового лідера. Цей процес розпочався 10 червня й має завершитися в другій половині липня.

ВідеоГоловного претендента на пост прем’єра Британії викликали до суду

Позивач стверджує що Борис Джонсон брехав, коли стверджував що країна віддає ЄС 350 мільйонів фунтів на тиждень. У 2016 році це був один з головних лозунгів прихильника "Брекзиту" перед референдумом про вихід Британії з Євросоюзу.  

Головного претендента на пост прем’єра Британії викликали до суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції