Британія отримала повну інформацію щодо понад 20 тис. бойовиків ІД

Витік інформації був оцінений як серйозна поразка для ІД.

Спецслужби Великобританії отримали доступ до 22 тисяч особистих справ іноземних найманців, які воюють в рядах "Ісламської держави".

Витік інформації організував дезертир з екстремістського угрупування. Він викрав флеш-накопичувач із секретною інформацією з підрозділу внутрішньої поліції ІД.

"Цей витік був оцінений як серйозна поразки для ІД, яка дає доступ до життєво важливих розвідданих про їх військове положення в Іраку і Сирії", - пише Українська правда, посилаючись на The Times.

Повідомляється, що експерти з британської служби зовнішньої розвідки МІ-6 і контррозвідки МІ-5 вже почали аналіз інформації, яка містить імена, адреси і дані родичів 22 тисяч найманців ІД.

Згідно з документами стало відомо, що в рядах ІД воюють громадяни більше 50 країн. Понад 70% з них родом з арабських країн. Також зазначається, що з європейських країн найбільше людей, які поїхали воювати на стороні терористів, із Франції, Німеччини та Великобританії.

У спецслужб тепер є вичерпна інформація по кожному з найманців.

Нагадаємо, що мешканці сирійського міста Ракка, яке бойовики ІД оголосили своєю "столицею", підняли повстання проти терористів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: