Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британія ввела санкції щодо компаній, які будували міст до окупованого Криму

Санкції ЄС запровадив 31 липня.

Уряд Великої Британії підтримав рішення Європейського Союзу та додав до списку санкцій шість компаній, які брали участь у будівництві Кримського мосту.

Про це повідомили на сайті британського уряду.

У список були додані дві компанії російського бізнесмена Аркадія Ротенберга - ВАТ "Мостотрест" і ТОВ "Стройгазмонтаж", а також АТ "Институт Гипростроймост - Санкт-Петербург", АТ "Судностроительный завод "Залив", ТОВ" Стройдгазмонтаж - Міст ", вологодське АТ "ВАД".

"Компанії активно брали участь в будівництві Керченського моста через свій державний контракт на утримання моста, пов'язуючи Росію з незаконно анексованим Кримським півостровом. Він належить людині (Аркадію Ротенбергу), дії якої вже позначені як такі, що підривають український суверенітет", - йдеться в документі.

Нагадаємо, 31 липня Європейський Союз запровадив санкції проти шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту.

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Вибір редакції