Це місце згорить: у США поліція заарештувала підозрюваного у підпалі лісів у Каліфорнії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кларк був затриманий у зв'язку з причетністю до так званого "Священного вогню".

У США поліція заарештувала 51-річного чоловіка, підозрюваного в навмисному підпалі лісових угідь у штаті Каліфорнія, кваліфікувавши справу як погрозу вчинення терористичного акту.

Про це інформує Fox News.

Кларк був затриманий у зв'язку з причетністю до так званого "Священного вогню", який випалив території площею більше шести квадратних миль у горах Санта-Ана, уточнюється в повідомленні.

Кларк володів невеликою будівлею у районі пожеж. Перед цим він надіслав електронного листа одному з пожежників зі змістом: "Це місце згорить".

Напередодні інциденту підозрюваний постив у Facebook релігійні образи, скарги на сусідів, згадки про марихуану із зображенням обличчя Кларка, стверджуючи, що у нього рак шкіри.

У четвер підозрюваний має постати перед судом. Йому була надана можливість вийти під заставу в 1 млн доларів США. 

ВідеоУ Каліфорнії лісові пожежі охопили площу в понад сто тисяч гектарів

Північна Каліфорнія потерпає від масштабних лісових пожеж. Лише за одну ніч спека та сильний вітер рознесли вогонь більш як на чверть. Хмари диму піднялися на висоту 9 тисяч метрів. Наразі кількість загиблих сягла семи. За цей тиждень евакуйовано щонайменше 37 тисяч людей. 

У Каліфорнії лісові пожежі охопили площу в понад сто тисяч гектарів

Пожежі в Каліфорнії вирують ще від початку місяця. Тоді вони досягли містечка Голета, де спалили до 20 будинків. Також загинуло дві людини.

Вибір редакції